Skip to content

Contact

Postadres
Histiocytose Nederland
Kettingweg 29
3743 HN Baarn

Bankrekening
NL 47 INGB 0007665666 ten name van Stichting Histiocytose Nederland te Baarn

Fiscaal nummer
8026.30.108

Overige contactgegevens

Lotgenotencontact

Ouders van kinderen met LCH
Danielle Poels
ouders@histio.nl

Volwassenen met LCH
Liselore Geurts
volwassenen@histio.nl

HLH patienten
Marina Wakker 
HLH@histio.nl

Besloten lotgenotengroep op Facebook
Ga naar Facebook en zoek op “groep Histiocytose Nederland”. Heb je nog geen Facebook-account dan kun je dat gemakkelijk creëren op www.facebook.com.

Secretariaat

Mirjam Rus
secretariaat@histio.nl


Bestuur

Voorzitter
Stéphane Brikkenaar van Dijk
voorzitter@hisio.nl


Penningmeester

Frank Roskamp
penningmeester@histio.nl


Medisch coördinator

Max van Noesel
medisch@histio.nl


Redactie

Redactie Facebook-groep
Stéphane Brikkenaar van Dijk
voorzitter@hisio.nl